Bestuur en Commissies

Bestuur

Peter Honselaar voorzitter voorzitter@interrijswijk.nl
vacature secretaris secretaris@interrijswijk.nl
Annetta van Wijk penningmeester penningmeester@interrijswijk.nl
Marian Mos competitiezaken wedstrijden@interrijswijk.nl
Ronald de Jong technische zaken tc@interrijswijk.nl
Anja van der Eijk-Rozendaal jeugdzaken jeugd@interrijswijk.nl


Coördinatoren

TC Dames Ronald de Jong damestc@interrijswijk.nl
TC Heren Martin Groenendaal herentc@interrijswijk.nl
TC Jeugd Anja van der Eijk-Rozendaal jeugd@interrijswijk.nl
Cool Moves Volleybal (<12jaar) Anja van der Eijk-Rozendaal cmv@interrijswijk.nl
Recreanten Jan Fleer (Maandag I+II)
Aytaç Çelebi ( Dinsdag IV ) 
Oscar Brinksma (Dinsdag III)
jag.fleer@hccnet.nl
celebisys@gmail.com
oabrinksma@hotmail.com
Website Hugo Mostard website@interrijswijk.nl
Ledentaken Marian Mos ledentaken@interrijswijk.nl
Scheidsrechter Huib van Toen scheidsrechter@interrijswijk.nl


Commissie & werkgroepen

Leden- en contributie administratie Marian Mos en Ruud Jacobs
 
ledenadministratie@interrijswijk.nl
 
Kleding uitgifte
 
Mariska Schouten en Marian Mos kleding@interrijswijk.nl
 
Kleding cmv'ers Anja van der Eijk-Rozendaal cmv@interrijswijk.nl
Sponsorcommissie vacatures bc@interrijswijk.nl

Activiteiten- / Feestcommissie
"De Zesde Set"

Rosalie, Karin, Daniëlle en Lotte activiteiten@interrijswijk.nl
Jeugdactiviteiten JAC jac@interrijswijk.nl
Materiaalbeheer Frans Storm frans.storm@ziggo.nl
Inter Lokaal Dik Mos, Marian Mos, Sandra de Vries, Esther Winkel, Aytaç Çelebi ,Mariska Schouten, Frans Storm, Eric Matthijssen, Isabella Nieuwlaat interlokaal@interrijswijk.nl
Kascommissie Gert van Iterson, Paul Langerak  
Contributie inning & Financiële
administratie
Marian Mos, Annetta van Wijk
Bloemendaal Ruigrok Accountants
 
Bedrijventoernooi Ruud Jacobs, Marian Mos,
Sylvia Wijlemans, Martin van Drunick, Dik Mos, Rob Hartog, Ed de Jong
bedrijventoernooi@interrijswijk.nl
Scheidsrechters (uit) Fred de Weerd, Peter van Holstein, Robert Zwart

 

Team Communicatie Oscar Brinksma, Hugo Mostard, Roland de Groot, Tessa van Hees, Anja van der Eijk-Rozendaal, Mirjam Grobbe
 
communicatie@interrijswijk.nl

Nieuws

Agenda