Bestuur en Commissies

Bestuur Inter Rijswijk

Peter Honselaar voorzitter voorzitter@interrijswijk.nl
Roland de Groot secretaris secretaris@interrijswijk.nl
Ingmar Bergmann penningmeester penningmeester@interrijswijk.nl
Marian Mos competitiezaken wedstrijden@interrijswijk.nl
Vacature jeugdbeleid jeugd@interrijswijk.nl
 
 
activiteiten@interrijswijk.nl
tc@interrijswijk.nl
Website Roland de Groot
 
info@interrijswijk.nl
 
Leden- en contributie administratie Marian Mos en Ruud Jacobs
 
ledenadministratie@interrijswijk.nl
 
Kleding uitgifte
 
Mariska Schouten en Ingrid Boumans
 
kleding@interrijswijk.nl
 
Kleding mini's Anja van der Eijk-Rozendaal mini@interrijswijk.nl
Ledentaken Sandra de Vries, Esther Winkel  ledentaken@interrijswijk.nl
 
Technische zaken Dames
 
Margriet van Bemmelen, Brunny Janzen damestc@interrijswijk.nl
 
Technische zaken Heren

 
Ivo Taal, Martin Groenendaal
en Niels Mansveld
 
herentc@interrijswijk.nl

 
Sponsorcommissie Henry Hartgring (voorzitter), Ruud Jacobs, Marco Meijer, Nicole Rossel bc@interrijswijk.nl

Activiteitencommissie

vacatures activiteiten@interrijswijk.nl
Mini Coördinatie Anja van der Eijk-Rozendaal mini@interrijswijk.nl
Jeugdactiviteiten
 
Eva Fahner, Rianca Dekker,
Ellen McCormick, Danny Hetaria
jac@interrijswijk.nl
 
Materiaabeheer
 
Frans Storm, Joop Maas,
René Winkel
frans.storm@ziggo.nl
 
Recreanten coördinatie


 
Jan Fleer (Maandag I+II)
Aytaç Çelebi ( Dinsdag IV ) 
Oscar Brinksma (Dinsdag III)
 

jag.fleer@hccnet.nl
celebisys@gmail.com
oabrinksma@hotmail.com

 

Kantine Commissie Inter Lokaal



 
Hans Los, Frans Storm,
Dik Mos, Marian Mos, Sandra de Vries, René Winkel,
Ruud Jacobs, Esther Winkel, Aytaç Çelebi 
 
marian.mos@planet.nl



 
Wedstrijdformulieren Brunny Janzen  
Kascommissie Gert van Iterson, Paul Langerak  
Contributie inning
Financiële
administratie
 
Marian Mos, Sylvia Wijlemans
Bloemendaal Ruigrok Accountants

 
 
Bedrijventoernooi

 
Ruud Jacobs, Marian Mos,
Sylvia Wijlemans, Martin van Drunick, Dik Mos
bedrijventoernooi@interrijswijk.nl

 
Scheidsrechterscoordinatie Huib van Toen
 

Scheidsrechters (uit)
Fred de Weerd, Peter van Holstein, Robert Zwart

Nieuws