Bestuur en Commissies

Bestuur

Peter Honselaar voorzitter voorzitter@interrijswijk.nl
Akim Wildemans secretaris secretaris@interrijswijk.nl
Richard Hogendorf penningmeester penningmeester@interrijswijk.nl
Marian Mos competitiezaken wedstrijden@interrijswijk.nl
vacature technische zaken tc@interrijswijk.nl
vacature jeugdzaken jeugd@interrijswijk.nl
vacature vrijwilligerszaken vrijwilligers@interrijswijk.nl


Coördinatoren

TC Dames vacatures damestc@interrijswijk.nl
TC Heren Martin Groenendaal, vacature herentc@interrijswijk.nl
TC Jeugd vacatures jeugd@interrijswijk.nl
Cool Moves Volleybal (<12jaar) Lisanne Bassie en Bart-Jan Stolk cmv@interrijswijk.nl
Recreanten Jan Fleer (Dinsdag I+II)
Aytaç Çelebi ( Dinsdag IV ) 
Oscar Brinksma (Dinsdag III)
jag.fleer@hccnet.nl
celebisys@gmail.com
oabrinksma@hotmail.com
Website Hugo Mostard communicatie@interrijswijk.nl
Ledentaken Marian Mos ledentaken@interrijswijk.nl
Scheidsrechter vacature scheidsrechter@interrijswijk.nl


Commissie & werkgroepen

Leden- en contributie administratie Marian Mos 
 
ledenadministratie@interrijswijk.nl
 
Kleding uitgifte
 
Mariska Schouten en Marian Mos kleding@interrijswijk.nl
 
Kleding cmv'ers Lisanne Bassie en Bart-Jan Stolk cmv@interrijswijk.nl
Sponsorcommissie vacatures bc@interrijswijk.nl

Activiteiten- / Feestcommissie
"De Zesde Set"

Karin, Manon, Bas, Kees en Sterre activiteiten@interrijswijk.nl
Jeugdactiviteiten JAC jac@interrijswijk.nl
Materiaalbeheervacatures vacature
Inter Lokaal Marian Mos, Esther Winkel, Aytaç Çelebi ,Mariska Schouten, Isabella Nieuwlaat, Wanda Arisz interlokaal@interrijswijk.nl
Kascommissie Rob Boumans, Edwin Verlaan  
Contributie inning & Financiële
administratie
Marian Mos, Richard Hogendorf  
Bedrijventoernooi vacatures bedrijventoernooi@interrijswijk.nl
Scheidsrechters (uit) Huib van Toen, Fred de Weerd, Peter van Holstein, Robert Zwart

 

Team Communicatie Oscar Brinksma, Hugo Mostard, Roland de Groot, Tessa van Hees, Anja van der Eijk-Rozendaal, Mirjam Grobbe, Dana de Jong, Ella Gonton communicatie@interrijswijk.nl