Bestuur en Commissies

Bestuur

Peter Honselaar voorzitter voorzitter@interrijswijk.nl
Roland de Groot secretaris secretaris@interrijswijk.nl
Ingmar Bergmann penningmeester penningmeester@interrijswijk.nl
Marian Mos competitiezaken wedstrijden@interrijswijk.nl
    activiteiten@interrijswijk.nl
    tc@interrijswijk.nl


Coördinatoren

TC Dames Ronald de Jong damestc@interrijswijk.nl
TC Heren Martin Groenendaal herentc@interrijswijk.nl
TC Jeugd Anja van der Eijk-Rozendaal jeugd@interrijswijk.nl
Mini's Anja van der Eijk-Rozendaal mini@interrijswijk.nl
Recreanten Jan Fleer (Maandag I+II)
Aytaç Çelebi ( Dinsdag IV ) 
Oscar Brinksma (Dinsdag III)
jag.fleer@hccnet.nl
celebisys@gmail.com
oabrinksma@hotmail.com
InterLokaal Marian Mos interlokaal@interrijswijk.nl
Website Roland de Groot website@interrijswijk.nl
Ledentaken Sandra de Vries ledentaken@interrijswijk.nl
Scheidsrechter Huib van Toen scheidsrechter@interrijswijk.nl


Commissie & werkgroepen

Leden- en contributie administratie Marian Mos en Ruud Jacobs
 
ledenadministratie@interrijswijk.nl
 
Kleding uitgifte
 
Mariska Schouten en Ingrid Boumans kleding@interrijswijk.nl
 
Kleding mini's Anja van der Eijk-Rozendaal mini@interrijswijk.nl
Ledentaken Sandra de Vries, Esther Winkel  ledentaken@interrijswijk.nl
 
Technische zaken Dames
 
Ronald de Jong
Peter van Holstein
Mario Verkijk
damestc@interrijswijk.nl
 
Technische zaken Heren Ivo Taal, Martin Groenendaal en Niels Mansveld herentc@interrijswijk.nl
Sponsorcommissie vacatures bc@interrijswijk.nl
Activiteitencommissie vacatures activiteiten@interrijswijk.nl
Jeugdactiviteiten Eva Fahner, vacatures jac@interrijswijk.nl
Materiaabeheer Frans Storm, Joop Maas, René Winkel frans.storm@ziggo.nl
Kantine Commissie Inter Lokaal Hans Los, Frans Storm, Dik Mos, Marian Mos, Sandra de Vries, René Winkel, Ruud Jacobs, Esther Winkel, Aytaç Çelebi  interlokaal@interrijswijk.nl
Kascommissie Gert van Iterson, Paul Langerak  
Contributie inning & Financiële
administratie
Marian Mos, Sylvia Wijlemans
Bloemendaal Ruigrok Accountants
 
Bedrijventoernooi Ruud Jacobs, Marian Mos,
Sylvia Wijlemans, Martin van Drunick, Dick Mos
bedrijventoernooi@interrijswijk.nl
Scheidsrechters (uit) Fred de Weerd, Peter van Holstein, Robert Zwart  

Nieuws