René Winkel Lid van Verdiensten

In de Ledenvergadering van 27 januari is voorgesteld om René Winkel te benoemen als Lid van Verdiensten. Deze voordracht werd met algemene stemmen aangenomen. Voor Leden van Verdienste geldt dat deze leden op hun eigen wijze een grote bijdrage geleverd hebben aan de vormgeving van onze vereniging.

In mei 1977 is René met volleyballen begonnen bij 't Galjoen (één van de voorlopers van Inter Rijswijk). Vanaf 1979 heeft hij zich gedurende 40 jaar ingezet voor onze vereniging als uit- en thuisscheidsrechter, scheidsrechterbegeleider/opleider, voorzitter vereniging, voorzitter BlokkeerDuinrell Toernooi (15 jaar), materiaalcommissie, courtmanager en lijnrechter bij heren 1(15 jaar), barcoördinator en bardiensten. Als courtmanager leverde hij ook zijn vrijwillige bijdrage bij het eventteam van de Nevobo.

Een hele lange lijst van activiteiten die een belangrijke bijdrage zijn geweest voor onze club.

René van harte gefeliciteerd met deze terechte benoeming.