In memoriam Jurriaan Koolen

Onlangs hebben wij vernomen dat op 23 juni 2020 op 81-jarige leeftijd Jurriaan Koolen is overleden.

Jurriaan was één van de spelers die zich, na terugkomst van de Olympische Spelen van Tokio in 1964, als lid heeft aangemeld bij onze vereniging (destijds Blokkeer). Hij maakte deel uit van de succesformatie van onze vereniging in de jaren '60 en '70 met o.a. Joop Tinkhof, Frank Constandse en Jacques de Vink. Die formatie stond onder leiding van trainer/coach Henk Hoogerwaard. Met dat team werden diverse lands- en bekertitels voor onze vereniging binnen gesleept en zijn mooie successen bereikt in de Europa-cup. Voor het Nederlands team is hij 138 maal uitgekomen en  na z'n actieve loopbaan als speler is hij daarvan ook nog enige jaren (assistent-) bondscoach geweest. Als gymnastiekleraar heeft hij gezorgd voor de nodige toestroom van leden naar onze vereniging.

Zijn bijdrage aan het volleybal in het Rijswijkse zal in onze herinnering voortleven en zijn hem  daarvoor de nodige dank verschuldigd.